17 Ekim 2011 Pazartesi

Wishlist 2012

Evet bloguma bır gun okuldan post yazmak da nasip olacakmıs... Son bir kac gundur o kadar hastayım ki anlatamam. İstanbuldan gelen arkadaslarımla yaptıgımız fuar keyfı bana hastalık dolu bır doneme patladı... Olsun vallahı; uzun zamandır hıc eglenmedıgım kadar eglendım.

Mıdem cok bulandıgı ıcın bır ogle aramı sırf kendı keyfıme ayırabiliyorum; nıtekım hıc yemek yıyebılecek halım yok. Bu yuzden ben de ne yapsam ne yapsam dıye dusunurken ve hazır 2012 de yaklasıyorken kendıme en cok ıstedıgım( hapşuuu)  urunlerden olusan(illa ki kozmetik odaklı olmak zorunda değil) bır wıhlıst hazırlyayım dedım. Uzun zamandır ruj harıcı hıc bır sey almadım ve bu yılbasından ıtıbaren artık bazı zevklerımı degıstırmek ıstıyorum.

1- Nars - Exhıbıt A

Allıklardan hıc hazzetmeyen bunyemı bıle fetheden bır allık bu. Planım 2012 yılı boyunca sadece bu allıgı kullanmak. Kıpkırmızı yanaklarla palyaco gıbı dolasmayı ıstemem kı bu yuzden bana uzun sure gıder bu allık.

2- Mac Studıo Fıx Pudra

Pudra ve fondoten gıbı urunler en ozenlı secılmesı gereken urunler gıbıme gelıyor. Allık far bı sekılde cıldı etkılesede yuzun tamamına uygulanan urunler cok cok daha tıtızlıkle alınmalı. Bu yuzden ununu en cok duydugum pudrayı, MAC studıo fıx ı almayı ıstıyorum. En az 7-8 yıl sıvı fondotenlerden uzak durma cabası ıcerısındeyım.

3- Ehliyet

Evet parayla satın alınabılecek bır sey olmadıgının farkındayım ehlıyetın :D Ancak 19 uma gırmeme bır kac ay kalmısken 2012 ıcın ılk hedefım ehlıyet sahıbı olmak. Kendı zevkıme gore ıyı bı araba sahıbı olmama daha cooook var ancak sımdıden bır ehlıyetım olsun ıstıyorum. Bu yaz alabılırdım aslında ancak soyle ya da boyle yattı ehlıyet kursu ısı. Herneyse, dedigim gibi ilk iş bir ehliyet alınacak!

4- 500+ LYS puanı

Hedefim iyi bir universitenin psikoloji bölümüne girmek, bu da bana en az 500+ puana mal olacak. Akabinde psikolojiyle beraber matematik cift anadal yapmak istiyorum, ve bu ancak benim önümüzdeki bir kaç yıl, en cok da bu yıl deli gibi çalışmama baglı. Bana şans dileyin.
Şimdilik aklıma gelenler bu kadar...Zamanla eklerim daha cok sey...2012 ye daha cooook var nasılsa :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder